Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige

Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige Parijs heeft een eersteklas ligging op een paar stappen verwijderd van de Tour Montparnasse.

In dit appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger beschikbaar.

Deze accommodatie heeft een complete keuken.

Het appartement heeft een ligging op ongeveer 25 minuten te voet van het Louvre, de Sacré-Cœurbasiliek van Montmartre is op circa 6 km afstand. Op 200 meter afstand van Edgar Quinet metrostation is dit appartement dicht bij het Muziektheater Bobino. Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige ligt op ongeveer 2 km van het Hôtel des Invalides. De accommodatie ligt net om de hoek bij het Le Direct CDG Orly busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige Parijs
Montparnasse - Palace
Mobiele prijsaanbieding

Montparnasse - Palace

8.8
Fantastisch 6 beoordelingen
245 m van de accommodatie
USD 405 USD 365
per nacht
Appartement Paris Centre Vavin2
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Paris Centre Vavin2

437 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
Bright Getaway Near Montparnasse
Mobiele prijsaanbieding

Bright Getaway Near Montparnasse

9.2
Schitterend 34 beoordelingen
443 m van de accommodatie
USD 226 USD 203
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    15 km

    Treinstations

    Gare Montparnasse
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7511413038875,7511413038974,7511413039073
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige gelegen?
      Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige is in de wijk 14e Arrondissement in Parijs gesitueerd, op ongeveer 2 km van de Tuilerieën.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige?
      Populaire plekken in de buurt van Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige zijn onder andere het Centre Georges Pompidou, de Tuilerieën, de Eiffeltoren.
    • Hoeveel kost het om bij Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige te verblijven?
      Een overnachting in Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige kost €798.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige?
      Restaurants in de buurt van Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige zijn onder andere Le Ciel de Paris en Le Petit Sommelier restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    15 km

    Treinstations

    Gare Montparnasse
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Residence Saint Germain Des Pres Rue De Rennes By Studioprestige Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten